Views Group Action (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Views
ro: Vizualizări

en: Displays rows one after another.
ro: Afișează rândurile unul după altul.

en: Displays rows in a grid.
ro: Afișare rânduri într-o grilă.

en: Displays rows in a table.
ro: Afișează rândurile într-un tabel.

en: Displays rows as HTML list.
ro: Afișează rândurile ca o listă HTML.
