Views Group Action (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Displays rows one after another.
sk: Zobraziť riadky jeden za druhým.

en: Displays rows in a grid.
sk: Zobraziť riadky v mriežke.

en: Displays rows in a table.
sk: Zobraziť riadky v tabuľke.
