Views Group Action (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: - None -
az: - heç nə -

en: Views
az: Görünüşlər

en: Displays rows one after another.
az: Sətirləri bir-birinin ardınca göstərir.

en: Displays rows in a grid.
az: Sətirləri şəbəkədə göstərir.

en: Displays rows in a table.
az: Cədvəldə sətirləri göstərir.
