Views Group Action (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Views
fa: نماها

en: Displays rows one after another.
fa: ردیف‌ها را یکی پس از دیگری نمایش می‌دهد.

en: Displays rows in a grid.
fa: ردیف‌ها را در یک شبکه نمایش می‌دهد.

en: Displays rows in a table.
fa: ردیف‌ها را در یک جدول نمایش می‌دهد
