Views Group Action (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Views
ru: Представление

en: Displays rows one after another.
ru: Отображает строки одну за другой.

en: Displays rows in a grid.
ru: Отображает строки в виде сетки.

en: Displays rows in a table.
ru: Отображает строки в виде таблицы.

en: Displays rows as HTML list.
ru: Отображает строки в виде HTML-списка.
