Views Group Action (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Views
sv: Vyer

en: Displays rows one after another.
sv: Visar rader efter varandra.

en: Displays rows in a grid.
sv: Visa rader i ett rutnät.

en: Displays rows in a table.
sv: Visa rader i en tabell.

en: Displays rows as HTML list.
sv: Visar rader som HTML-lista.
