Views Group Action (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Views
uk: Види

en: Displays rows one after another.
uk: Відображення рядків один за одним.

en: Displays rows in a grid.
uk: Відображення рядків у вигляді сітки.

en: Displays rows in a table.
uk: Відображення рядків у вигляді таблиці.

en: Displays rows as HTML list.
uk: Відображає рядки у вигляді HTML-списку.
