Views iCal (8.x-1.0-alpha11) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Date field
sk: Dátum

en: Attach to
sk: Pripojiť k

en: Multiple displays
sk: Viacnásobné zobrazenia
