Views iCal (8.x-1.0-alpha12) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: None
nl: Geen

en: Views
nl: Overzichten

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Date field
nl: Datumveld

en: Transparent
nl: Transparant

en: Attach to
nl: Bijvoegen bij

en: Multiple displays
nl: Meerdere weergaven

en: URL field
nl: URL-veld

en: End date field
nl: Einddatumveld
