Views iCal (8.x-1.0-alpha12) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: None
ru: Нет

en: Views
ru: Представление

en: Filename
ru: Имя файла

en: Date field
ru: Поле даты

en: Transparent
ru: Прозрачный

en: Attach to
ru: Прикрепить к

en: Multiple displays
ru: Множественные отображения
