Views iCal (8.x-1.0-alpha13) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Views
az: Görünüşlər

en: Filename
az: Fayl adı

en: Attach to
az: -ə birləşdirin

en: Multiple displays
az: Çoxsaylı ekranlar
