Views iCal (8.x-1.0-alpha14) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: None
cy: Dim

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Date field
cy: Maes dyddiad

en: Attach to
cy: Atodi at

en: Multiple displays
cy: Arddangosiadau lluosog
