Views iCal (8.x-1.0-alpha14) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Views
tr: Görünümler

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Transparent
tr: Şeffaf

en: Attach to
tr: Şuraya ekle

en: Multiple displays
tr: Tekrarlı görüntülemeler
