Views iCal (8.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Views
fi: Näkymät

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Date field
fi: Päivämääräkenttä

en: Transparent
fi: Läpinäkyvä

en: Attach to
fi: Liitä kohteeseen

en: Multiple displays
fi: Useita näyttöjä
