Views iCal (8.x-1.0-alpha5) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: None
da: Ingen

en: Filename
da: Filnavn

en: Date field
da: Datofelt

en: Transparent
da: Gennemsigtig

en: Attach to
da: Vedhæft til

en: Multiple displays
da: Flere visninger

en: URL field
da: URL-felt
