Views iCal (8.x-1.0-alpha5) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: None
id: Tiada

en: Views
id: View

en: Filename
id: Nama berkas

en: Attach to
id: Lampirkan ke

en: Multiple displays
id: Beberapa tampilan
