Views iCal (8.x-1.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: None
pl: Brak

en: Views
pl: Widoki

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Date field
pl: Pole daty

en: Transparent
pl: Przeźroczysty

en: Attach to
pl: Załącz do

en: Multiple displays
pl: W więcej niż jednym formacie

en: URL field
pl: Pole URL
