Views iCal (8.x-1.0-alpha6) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: None
de: Keine

en: Views
de: Ansichten

en: Filename
de: Dateiname

en: Date field
de: Datumsfeld

en: Attach to
de: Anhängen an

en: Multiple displays
de: Mehrere Anzeigen

en: URL field
de: URL-Feld
