Views iCal (8.x-1.0-alpha6) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: None
uk: Немає

en: Views
uk: Види

en: Filename
uk: Назва файла

en: Date field
uk: Поле дати.

en: Transparent
uk: Прозорий

en: Attach to
uk: Долучити до

en: Multiple displays
uk: Сукупність відображень

en: Opaque
uk: Непрозорий
