Views iCal (8.x-1.0-alpha6) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: None
vi: Không có

en: Filename
vi: Tên tập tin

en: Date field
vi: Trường dữ liệu ngày tháng

en: Transparent
vi: Trong suốt

en: Opaque
vi: Đục
