Views iCal (8.x-1.0-alpha7) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Views
gl: Vistas

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Date field
gl: Campo data

en: Transparent
gl: Transparente

en: Attach to
gl: Adxuntar a

en: Multiple displays
gl: Múltiples visualizacións
