Views iCal (8.x-1.0-alpha9) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Views
fr: Vues

en: Filename
fr: Nom du fichier

en: Date field
fr: Champ date

en: Attach to
fr: Attacher à

en: Multiple displays
fr: Affichages multiples

en: URL field
fr: Champ URL

en: The filename that will be suggested to the browser for downloading purposes. You may include replacement patterns from the list below.
fr: Le nom de fichier qui sera proposé au navigateur pour le téléchargement. Vous pouvez inclure les motifs de remplacement de la liste ci-dessous.
