Views iCal (8.x-1.0-alpha9) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: None
ja: なし

en: Views
ja: ビュー

en: Filename
ja: ファイル名

en: Date field
ja: 日付フィールド

en: Transparent
ja: 透過

en: Attach to
ja: 添付先

en: Multiple displays
ja: 複数ディスプレイ
