Views iCal (8.x-1.0-alpha9) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Views
sv: Vyer

en: Filename
sv: Filnamn

en: Date field
sv: Datumfält

en: Transparent
sv: Genomskinlig

en: Attach to
sv: Bifoga till

en: Multiple displays
sv: Flera visningar
