Views iCal (8.x-1.0-alpha13) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: None
he: ללא

en: Views
he: היבטים

en: Filename
he: שם קובץ

en: Date field
he: שדה תאריך

en: Attach to
he: צרף ל

en: Multiple displays
he: ריבוי תצוגות
