Views ID Card (1.0.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Views
de: Ansichten

en: Default view
de: Standardansicht

en: CSS classes
de: CSS-Klassen

en: Instructions
de: Anleitung

en: Link path
de: Linkpfad

en: Badge
de: Abzeichen
