Views ID Card (1.0.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Default view
fr: Vue par défaut

en: CSS classes
fr: Classes CSS

en: Theming
fr: Thème

en: Link path
fr: Chemin du lien
