Views ID Card (1.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Views
gl: Vistas

en: CSS classes
gl: Clases CSS

en: Instructions
gl: Instruccións

en: Theming
gl: Tematización

en: Link path
gl: Ruta da ligazón
