Views ID Card (1.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Default view
hu: Alapértelmezett nézet

en: CSS classes
hu: CSS osztályok

en: Instructions
hu: Használati utasítás

en: Theming
hu: Sminkelés

en: Link path
hu: Hivatkozás útvonala

en: Badge
hu: Kitűző
