Views ID Card (1.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Default view
nl: Standaard View

en: CSS classes
nl: CSS-klassen

en: Instructions
nl: Instructies

en: Theming
nl: Thema-ontwikkeling

en: Link path
nl: Linkpad
