Views ID Card (1.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Default view
ru: Представление по умолчанию

en: CSS classes
ru: CSS классы

en: Instructions
ru: Инструкции

en: Theming
ru: Темизация

en: Link path
ru: Путь ссылки

en: Badge
ru: Значок
