Views ID Card (1.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Default view
sv: Förvald vy

en: CSS classes
sv: Stilmallsklasser

en: Instructions
sv: Instruktioner

en: Link path
sv: Sökväg för länk

en: Badge
sv: Emblem
