Views ID Card (1.0.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Views
uk: Види

en: Default view
uk: Базовий вид

en: CSS classes
uk: CSS-класи

en: Instructions
uk: Вказівки

en: Theming
uk: Оформлення

en: Link path
uk: Шлях посилання
