Views Infinite Scroll With Pager (2.0.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Go to next page
it: Vai alla pagina successiva

en: Views
it: Viste

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Number of pager links visible
it: Il numero di link per la paginazione visibili

en: Specify the number of links to pages to display in the pager.
it: Specifica il numero di link alle pagine da visualizzare nella paginazione.

en: First page link text
it: Testo del link alla prima pagina

en: Last page link text
it: Testo del link all'ultima pagina

en: Previous page link text
it: Testo del link alla pagina precedente

en: Next page link text
it: Testo del link alla prossima pagina
