Views Infinite Scroll With Pager (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Button Text
cs: Text tlačítka

en: First page link text
cs: Text odkazu na první stránku

en: Last page link text
cs: Text odkazu na poslední stránku
