Views Insert Blocks (1.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Label
ca: Etiqueta

en: Configure
ca: Configura

en: Add block
ca: Afegeix un bloc

en: Block ID
ca: ID del bloc

en: Remove block
ca: Suprimeix el bloc
