Views Insert Blocks (1.1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Label
et: Nimetus

en: Views
et: Vaated

en: Configure
et: Seadistus

en: Add block
et: Lisa plokk

en: Remove block
et: Eemalda plokk
