Views Insert Blocks (1.1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Label
fa: برچسب

en: Views
fa: نماها

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Add block
fa: افزودن بلوک

en: Block ID
fa: شناسه بلوک

en: Remove block
fa: حذف بلوک
