Views Insert Blocks (1.1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Label
fr: Libellé

en: Views
fr: Vues

en: Configure
fr: Configurer

en: Add block
fr: Ajouter un bloc

en: Block ID
fr: ID bloc

en: Remove block
fr: Retirer le bloc
