Views Insert Blocks (1.1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Label
tr: Etiket

en: Views
tr: Görünümler

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Add block
tr: Blok ekle

en: Block ID
tr: Blok kimliği

en: Remove block
tr: Bloğu kaldır
