Views Json Source (2.0.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Author
af: Outeur

en: Reset
af: Herstel

en: All
af: Alle

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
