Views Json Source (2.0.0) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Author
ar: المؤلف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Views
ar: الرؤى

en: ID
ar: المعرف ID

en: All
ar: الكل

en: Contains
ar: يحتوي

en: Does not contain
ar: لا يحتوي

en: Is equal to
ar: يساوي

en: Is not equal to
ar: غير مساو لـ

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: empty
ar: فارغ

en: Offset
ar: الإزاحة

en: contains
ar: يحتوي على

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
