Views Json Source (2.0.0) - en to fi translation catalogue (39 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Author
fi: Tekijä

en: Reset
fi: Palauta

en: Views
fi: Näkymät

en: All
fi: Kaikki

en: Contains
fi: Sisältää

en: Does not contain
fi: Ei sisällä

en: Is equal to
fi: On yhtä kuin

en: Is not equal to
fi: Ei ole yhtä kuin

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Regular expression
fi: Säännöllinen lauseke

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: empty
fi: tyhjä

en: contains
fi: sisältää

en: Starts with
fi: Alkaa

en: Is empty (NULL)
fi: On tyhjä (NULL)

en: not empty
fi: ei tyhjä

en: Ends with
fi: Päättyy merkkeihin

en: begins
fi: alkaa

en: ends
fi: päättyy

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Does not start with
fi: Ei ala merkeillä

en: not_begins
fi: ei_ala

en: Does not end with
fi: Ei pääty merkkeihin

en: not_ends
fi: ei_pääty

en: Length is shorter than
fi: Pituus on vähemmän kuin

en: shorter than
fi: vähemmän_kuin

en: Length is longer than
fi: Pituus on enemmän kuin

en: longer than
fi: enemmän kuin

en: Example 1
fi: Esimerkki 1

en: Example 2
fi: Esimerkki 2

en: Example 3
fi: Esimerkki 3

en: Is not empty (NOT NULL)
fi: Ei ole tyhjä (NOT NULL)

en: Master
fi: Isäntä
