Views Json Source (2.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Author
ku: نووسەر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: All
ku: هەموو

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە
