Views Json Source (2.0.1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Reset
eo: Restarigu

en: Views
eo: Vidoj

en: ID
eo: Identigilo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
