Views Json Source (2.0.1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Author
nn: Forfattar

en: Reset
nn: Sett til standard

en: All
nn: Alle

en: Contains
nn: Inneheld

en: Does not contain
nn: Ikkje inneheld

en: Is equal to
nn: Er lik

en: Is not equal to
nn: Er ulik

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: contains
nn: inneheld

en: Starts with
nn: Startar med

en: Ends with
nn: Sluttar med

en: - All -
nn: - Alle -
