Views Json Source (8.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

en: - All -
my: - အားလုံး -
