Views Json Source (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Views
mn: Харагдацууд

en: All
mn: Бүгд
