Views Jump Menu (8.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Class
ru: Класс

en: Jump Menu
ru: Меню перехода

en: About
ru: Информация

en: Jump menu
ru: Меню перехода

en: Wrapper class
ru: Класс обёртки
