Views Jump Menu (8.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Open link in new window
fi: Avaa linkki uudessa ikkunassa

en: Class
fi: Luokka

en: Jump Menu
fi: Ponnahdusvalikko

en: About
fi: Tietoja

en: Jump menu
fi: Ponnahdusvalikko

en: Wrapper class
fi: Ympäröivän elementin luokka
